Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]Sveiki užsukę į Antrojo pasaulinio karo istorijos entuziastų svetainę

Svetainės taisykles skaitykite čia. Registruodamiesi svetainėje ir rinkdamiesi nario vardą, ypatingai atkreipkite dėmesį į svetainės taisyklių 3.2 punktą - tai padės išvengti nesusipratimų ir nemalonių emocijų ateityje.

Ką veikėte vasarą?

Gyvenimas mus moko visuomet ieškoti gėrio net blogiausiose situacijose. Todėl dabar norime pasidžiaugti, kad prastėjant orams vis daugiau laiko rasime knygoms, geriems filmams ar tiesiog naujoms kelionėms planuoti. Šiandien šiek tiek atnaujinome knygų skyrelį ir norime Jūsų paklausti - ką veikėte vasarą? Galbūt turiningai laiką praleidote muziejuje, perskaitėte įdomią knygą ar pažiūrėjote įtraukiančio siužeto karinį filmą. Jei taip, prašome pasidalinti įspūdžiais, kurie galbūt nuguls viename iš mūsų aprašymų skyrelių. O jei ne - vis tiek užsukite į juos pažiūrėti, galbūt kils minčių, kaip praleisti kitas atostogas arba ilgus ramius vakarus.

Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2014 m. rugpjūčio 21 d. - 21:58:59
Skaitinys ilgajam savaitgaliui

Vasarai artėjant prie pabaigos ir orams jau nebelepinant, tenka vis dažniau prisiminti apie artėjantį rudenį. Tačiau vis dar turime ilgąjį savaitgalį ir šiek tiek laiko, kad galėtume pasidžiaugti vasara. Galbūt vakarus leisite gamtoje, o galbūt ramiai įsitaisę namuose ieškosite įdomaus skaitinio. Todėl šiandien prieš pat ilgąjį savaitgalį pristatome Mazgo straipsnį "APK politiniai lyderiai ir automobilių kultūra: vairuotojai ir keleiviai". Tai - trumpa žmonių, nulėmusių didžiausio žmonijos karinio konflikto baigtį, automobilių istorija. Straipsnyje rasite JAV, Vokietijos, Sovietų sąjungos, Italijos, Didžiosios Britanijos APK laikotarpio politinių lyderių automobilių istorijas, įdomius faktus ir palikimą automobilių kultūrai. Prašome paskaityti ir įvertinti naują Mazgo straipsnį.
Tai tiek. Linkime prasmingai praleisti likusią vasaros dalį ir sėkmingai pasiruošti rudeniui.

Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2014 m. rugpjūčio 14 d. - 13:37:38
Įsibėgėjančiai vasarai

Šių metų vasaros orai, regis, nėra lengviausiai nuspėjami ar tinkamiausi atostogoms prie didžiųjų vandens telkinių. Tačiau daugelis greičiausiai to stengiasi nepastebėti, sekdami mėgstamų komandų pasirodymą Pasaulio futbolo čempionate, retkarčiais užeidami ir į mūsų svetainę. Tikimės, kad šių apsilankymų metu tarp diskusijų rasite laiko perskaityti ir naują mano, Mazgo, straipsnį "Trumpa Churchill tanko istorija". Tai - dar vienas straipsnis atpasakojantis dar vieno sunkiojo tanko istoriją, tačiau jame bus atsakoma ir į svetainėje kurį laiką sklandžiusį klausimą - Ar Churchill tankas buvo prasčiausias visame Antrajame Pasauliniame kare? Kartu užkabinama ir kitokia britų tankų panaudojimo, klasifikavimo doktrina, kuri taip pat sudomins istorijos mėgėjus.
Tiek šį kartą - linkime geresnių orų ir gražaus reginio futbolo aistruoliams!

Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2014 m. birželio 26 d. - 22:38:33
Sveikiname su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Vėliavos jau plevėsuoja, draugų, politikų, visuomenės veikėjų sveikinimai jau išklausyti, todėl dabar galite prisėsti paskaityti ir mūsų sveikinimą.
Lietuvos Nepriklausomybė kiekvienam reiškia kažką savo, skirtingo ir unikalaus. Tačiau kartu tai mus ir vienija, įkvepia siekti kažko daugiau, didžiuotis savo šaknimis ir susiburti kurti ateitį. Visą tai mums buvo sukurta prieš 24-ius metus - būtent tiek gyvena antroji Lietuvos respublika, tikimės, kad ji gyvuos kiek įmanoma ilgiau. Todėl šiemet sveikindami su Kovo 11-ąja, linkime dirbti ir galvoti ne tik apie save, bet ir apie tuos, kurie aplink, semtis stiprybės iš praeities, bet žvelgti į ateitį, ir džiaugtis paprastais dalykais gyvenime, nes tai - mūsų Laisvė.
Šį vakarą turime ir kitų naujienų - pristatome Jums konkursinius straipsnius. Kaip ir ankstesniuose konkursuose, jie pateikiami be autorių, kad vertinami būtų straipsniai, o ne autorių asmenybės. Prašome perskaityti, susipažinti ir diskutuoti.

Taigi, aštuntojo straipsnių konkurso dalyviai:
B29 superfortress: problemiškas bombonešis užbaigęs Antrąjį Pasaulinį karą
„Fester Platz Wilna“ – kas tai?
Nacių "rasinės higienos" politika eugenikos plotmėje
Raudonosios Armijos kariniai laipsniai, skiriamieji ženklai ir emblemos 1935 – 1945
Sovietų APK propagandos mechanizmo veikimas: klaidinti, informuoti, ugdyti
Lietuvos kariuomenės kavalerija 1919 – 1940 m.: tradicijos, kasdienybė, vizijos
Dabar turite laiko perskaityti visus straipsnius ir susidaryti apie juos įspūdį - tikimės, kad nei vienas iš jų nenuvils, o pats skaitymas suteiks jums malonumą. Taip pat linkime sėkmės konkurso dalyviams.

Paskelbė Mazgas. Antradienis, 2014 m. kovo 11 d. - 20:21:57
Su Vasario 16-ąja!

Šiandien sueina 96 metai nuo dienos, kai lietuvių tautos žiedas, daugelį dešimtmečių dirbęs ir kovojęs už mūsų tautos prabudimą, išreiškė kilniausią tautos siekį- turėti savo Nepriklausomą Valstybę. Todėl tebūna ši data didžiausia šventė kiekvienam tikram lietuviui. Su mūsų visų Tėvynės gimtadieniu!

Paskelbė Jurgis. Sekmadienis, 2014 m. vasario 16 d. - 13:58:56
Eiti į puslapį       >>  

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:14
narių:1, Raimissilka
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4597, naujausias: legasis98
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

http://wikings.lt/lt/

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.1185sek.0.0529užklausųDB užklausų31. Atminties panaudojimas2,255KB