Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]Sveiki užsukę į Antrojo pasaulinio karo istorijos entuziastų svetainę

Svetainės taisykles skaitykite čia. Registruodamiesi svetainėje ir rinkdamiesi nario vardą, ypatingai atkreipkite dėmesį į svetainės taisyklių 3.2 punktą - tai padės išvengti nesusipratimų ir nemalonių emocijų ateityje.

Rugsėjo I-oji

Moksleiviai, studentai ir visi žinių trokštantieji, svetainė jus sveikina mokslo metų pradžios proga ir linki visad eiti savęs tobulinimo keliu. Taip pat tebūna paminėta praėjusi okupacinės rusų kariuomenės išvedimo iš Lietuvos 22-erių metų sukaktis. Pasinaudodamas proga, siūlau jums užmesti akį į mano darytas nuotraukas iš apsilankymo Yad La-Shiryon tankų muziejuje Izraelyje. Geros kloties visiems!

Paskelbė Jurgis. Antradienis, 2015 m. rugsėjo 01 d. - 15:43:55
Paskutinės žiemos naujienos

Nors šįsyk žiema mūsų negąsdino dideliais šalčiais ar neperbrendamomis sniego pusnimis, galime pastebėti, kad ji galutinai traukiasi iš mūsų kiemų ir gyvenimų. Jau labai greitai ateis pavasaris ir vis šiltėjantys orai kvies daugiau laiko praleisti lauke. Galbūt kas nors jau svajoja ir apie atostogas ir keliones.
Šiandien Jums siūlome pasižvalgyti po vieną iš tų lankytinų vietų, kurios Antrojo Pasaulinio karo istorijos mėgėjus traukia kaip magnetas. Tai - Tankų muziejus Bovingtone, Didžiojoje Britanijoje. Puikus Lankytinų vietų skyrelio papildymas gausia nuotraukų galerija, už kurią esame labai dėkingi svetainės nariui bumbui. Kviečiame užeiti ir pasižvalgyti po tikrai gausią nuotraukų galeriją ir pasvajoti apie apsilankymą muziejuje.
Šįkart tiek. Linkime gražaus artėjančio pavasario ir gero laiko svetainėje.

Paskelbė Mazgas. Trečiadienis, 2015 m. vasario 25 d. - 18:53:08
Sveikiname su žiemos šventėmis

Sveikiname visus svetainės Antraspasualinis.net narius, svečius ir draugus su Kalėdomis ir artėjančiais naujaisiais 2015 metais. Ateinančiais metais linkime Jums pasisekimo ir naujų atradimų mūsų bendrame hobyje bei tikimės, kad ir toliau nepamiršite šio tinklalapio ir kartu prisidėsite prie jo tolimesnio gyvavimo.

Paskelbė Oldbeawer. Trečiadienis, 2014 m. gruodžio 24 d. - 14:46:00
Rudeninės kelionės

Ruduo kol kas negąsdina mūsų ir leidžia džiaugtis kelionių ir buvimo gryname ore malonumais. Primename, kad Antraspasaulinis.net yra ne vien vieta diskusijoms ir straipsniams aktualiomis temomis - "Lankytinų vietų" skyrelyje taip pat dalinamės kelionių po įstorines ar kitaip mums visiems įdomias vietas įspudžiais.
Siūlome Jums peržvelgti naujausią šio skyrelio papildymą - nuotraukas iš Estijos Jūrų muziejaus Taline. Šiame muziejuje galima pamatyti plačią Estijos karinio ir civilinio laivyno ekspoziciją pradedant kilkių skardinėmis ir baigiant povandeniniu laivu "Lembit" bei prieš šimtą metų pastatytu gariniu ledlaužiu "Suur Tõll".
Taip pat nepamirškite ir Antraspsaulinis.net Youtube kanalo, kuriame galite pamatyti kelis trumpus filmukus iš povandeninio laivo "Lembit".
Sėkmės Jums kelionėse ir nepamirškite pasidalinti įspūdžiais.

Paskelbė Oldbeawer. Šeštadienis, 2014 m. rugsėjo 27 d. - 21:05:21
Vabalai ir visureigiai

Ruduo mus lepina gerais orais, gatvės vėl pilnos skubančių studentų ir mokinių, o medžiai dar nenusimetė žaliojo rūbo. Todėl tikrai turime priežasčių džiaugtis ir tęsti darbus, kad išlaikytume gerą nuotaiką. Stengiamės suteikti įdomių skaitinių svetainės nariams, turintiems įvairių pomėgių, todėl šiandien pristatome straipsnį, kuris turėtų patikti ir automobilių, ir Antrojo Pasaulinio karo mėgėjams. Tai - Mazgo straipsnis "Käfer, Kübelwagen ir Schwimmwagen - Volkswagen pradžios ir karo liudininkai", nukeliantis į tuos laikus, kuomet liaudies automobilio idėja buvo sugalvota ir įgyvendinta, o vėliau gautas kūrinys panaudotas ir kare. Nėra jokios abejonės, kad Kübelwagen ir Schwimmwagen yra vieni žinomiausių APK visureigių, o Käfer, geriau žinomo vabalo vardu, legenda yra tęsiama iki šiol.
Tiek šį kartą - linkime gerai išnaudoti puikius orus, bet nepamiršti užsukti ir į šią svetainę.

Paskelbė Mazgas. Penktadienis, 2014 m. rugsėjo 19 d. - 15:46:24
Eiti į puslapį       >>  

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:13
narių:0
Šiame puslapyje:2
Nariai: 4635, naujausias: Pieno Laborantė
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.istorikas.lt/

http://rytufrontas.net

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.1815sek.0.0944užklausųDB užklausų30. Atminties panaudojimas2,251KB