Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]Sveiki užsukę į Antrojo pasaulinio karo istorijos entuziastų svetainę

Svetainės taisykles skaitykite čia. Registruodamiesi svetainėje ir rinkdamiesi nario vardą, ypatingai atkreipkite dėmesį į svetainės taisyklių 3.2 punktą - tai padės išvengti nesusipratimų ir nemalonių emocijų ateityje.

Lietingos vasaros dienos - puikus laikas knygoms!

Paskutinis vasaros mėnuo mūsų tikrai nelepina puikiais orais. Nuolat merkiant lietui retam norisi keliauti prie jūros ar kitų vandens telkinių, tačiau vis tiek svarbu turiningai praleisti likusias vasaros dienas, kad į rudens darbus kibtume pailsėję. Vienas iš geriausių būdų įdomiai praleisti laisvalaikį yra knygų skaitymas, todėl šiandien pristatome nedidelį mūsų knygų skyrelio papildymą.
Tai – trys memuarų knygos. Nėra nieko įdomiau, kaip skaityti karo dalyvių atsiminimus, kuriuose perteikiamos autentiškos mintys, jausmai bei išgyvenimai. Kuomet vokiečių kariai iš Hanso H. Rehfeldto ir Otto Cariuso atsiminimų vis dar laukė pažadėtojo stebuklingojo ginklo, japonai Jutakos Jokotos memuaruose jau manė tokį ginklą sukūrę. Tai trys labai skirtingos istorijos žmonių, kurių valstybėms karas baigėsi pralaimėjimu. Artėjant neišvengiamai baigčiai jų mintis užvaldė nerimas bei prisiminimai apie žuvusius tarnybos draugus, namie likusius artimuosius. Tikrai kiekvienam Antrojo Pasaulinio karo istorijos entuziastui patariu perskaityti šias knygas.
Taip pat primename, kad ir Jūs galite siųsti knygų aprašymus. Taip ne tik papildysite svetainės turinį, bet ir padėsite draugams apsispręsti, kurią knygą verta paimti į rankas. Laukiame ir kompiuterinių žaidimų bei filmų aprašymų, jei radote laiko ir kino menui ar pabandėte patys pakariauti virtualiame pasaulyje.
Tiek šį kartą, linkime geresnių orų ir įdomaus laiko.

Paskelbė Mazgas. Trečiadienis, 2016 m. rugpjūčio 17 d. - 23:05:25
Tie, kas keliauja, nesensta

Sveiki, gerbiami antraspasaulinis.net lankytojai. Visi mes mėgstame keliauti ir po kelionių dalintis įspūdžiais. Raginame Jus kaskart aplankius su Antruoju Pasauliniu karu susijusias vietas užsukti į svetainę ir pasidalinti patirtimi bei nuotraukomis. Ypač turint omenyje, kad jau prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo, kurį svarbu praleisti kiek įmanoma smagiau, jog po to, rudenį, vėl kibus į darbus, būtų ką prisiminti.
Šįkart dalijamės Mazgo aplankytos Oskaro Šindlerio gamyklos nuotraukomis. Tai - kiek kitoks APK istorijos muziejus. Čia neišvysite išskirtinių ginklų kolekcijos, tačiau gausite daug informacijos apie gyvenimą užfrontėje, valią priešintis ir romano, o vėliau ir filmo išgarsintą Oskaro Šindlerio istoriją.

Tiek šį kartą. Tikimės greitai vėl pateikti Jums naujienų. Linkime geros likusios vasaros ir gerų kelionių!

Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2016 m. rugpjūčio 04 d. - 11:54:00
Pavasaris

Pavasaris jau pervirto per vidurį ir šiemet mūsų nedžiugina geru oru, bet ilgos dienos jau primena, kad žiemos miegas baigėsi ir galima pradėti tikrąjį kelionių sezoną. Linkime visiems gerų kelionių ir norime pasidalinti keliomis nuotraukomis iš naujos lankytinos vietos - VII Forto muziejaus Kaune

Paskelbė Oldbeawer. Pirmadienis, 2016 m. balandžio 25 d. - 20:48:27
Su Šventėmis!

Su Šventėmis, mieli antraspasaulinis.net nariai ir lankytojai. Laikas nenumaldomai bėga, su juo vis labiau skubame ir mes. Kasdien apkrauname save darbais, susitikimais, rūpesčiais... Ir taip retai skiriame laiko tik sau ir savo pomėgiams. Linkime jog šios Kalėdos leistų Jums trumpam sustoti, pasimėgauti retomis akimirkomis su šeima ir artimaisiais. Kad galėtumėte prisiminti primirštus pomėgius, planuoti ateitį, pailsėti.Tikimės jog Naujieji metai bus kupini įspūdžių, energijos ir naujų ambicijų. Privalome palinkėti ir dažniau užsukti į svetainę, geresnių diskusijų ir įdomių skaitinių joje

Antraspasaulinis.net administracija linki Jums linksmų Kalėdų ir įsimintinų Naujųjų metų!
Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2015 m. gruodžio 24 d. - 23:49:32
Rugsėjo I-oji

Moksleiviai, studentai ir visi žinių trokštantieji, svetainė jus sveikina mokslo metų pradžios proga ir linki visad eiti savęs tobulinimo keliu. Taip pat tebūna paminėta praėjusi okupacinės rusų kariuomenės išvedimo iš Lietuvos 22-erių metų sukaktis. Pasinaudodamas proga, siūlau jums užmesti akį į mano darytas nuotraukas iš apsilankymo Yad La-Shiryon tankų muziejuje Izraelyje. Geros kloties visiems!

Paskelbė Jurgis. Antradienis, 2015 m. rugsėjo 01 d. - 15:43:55
Eiti į puslapį       >>  

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:13
narių:0
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4637, naujausias: Kraftas
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.istorikas.lt/

http://rytufrontas.net

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.1776sek.0.0891užklausųDB užklausų31. Atminties panaudojimas2,252KB